FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Травень
2023

Перспективні навушники Beats Studio Pro від Apple працюватимуть на спеціальному чипі

Підконтрольний компанії Apple бренд Beats заявив про наділення фірмових навушників Beats Studio серією преміальний функцій. Зазначений апдейт – перший за п’ять років, інформує 9to5Mac.

Подробиці

Осучаснена модель, за даними видання, іменуватиметься Beats Studio Pro. Точні терміни виведення гарнітури на ринок залишаються невідомими.

Оновлений аксесуар працюватиме на особливому чипі Beats з поліпшеною підтримкою активного шумозаглушення і більшою продуктивністю для режиму прозорості.

Ще одним нововведенням стане порт USB Type-C для зарядки з більш високою швидкістю. Стверджується, що девайс буде підтримувати такі функції, як спільне використання аудіо, автоматичне перемикання пристроїв, інтеграція Siri, персоналізоване просторове аудіо та ін.

Візуально Pro-версія навушників схожа з моделлю Studio3. При цьому виробник прибере напис Studio з бічної сторони девайса. До розробки дизайну гарнітури причетний модельєр Семюель Росс.

Beats Studio Pro пропонуватимуть у чотирьох колірних варіантах – синьому, чорному, коричневому і білому. Поки невідомо, якою буде ціна навушників, але з огляду на преміальний статус аксесуара, вартість може “кусатися”.

 

Джерело: https://prostomob.com/uk/147161-perspektyvni-navushnyky-beats-studio-pro-vid-apple-praczyuvatymut-na-speczialnomu-chypi