FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Січень
2021

Перший рік впровадження 5G приніс китайській економіці $ 124 млрд

Поки інші країни розгойдуються з впровадженням мереж стільникового зв’язку п’ятого покоління (5G), Китай заробляє неймовірні гроші на новий стандарт. Згідно зі звітом Китайської академії інформаційних і комунікаційних технологій, індустрія 5G увіллється в економіці країни в 2020 році у 810 млрд юанів ($ 124,15 млрд). Ця сума, наприклад, порівнянна з річними бюджетами розвинених європейських країн.

Як ми повідомляли раніше, за рік з невеликим в Китаї запущено понад 700 тис. базових станцій 5G. Подібні масштабні інфраструктурні проекти, до речі, це порятунок національних економік в період криз. А пандемія коронавірусу COVID-19 – це криза в чистому і незамутненому вигляді. Закриття кордонів і обмеження руху товарів можна і потрібно компенсувати серйозними національними інфраструктурними проектами, тому початок розгортання 5G в Китаї як ніколи до речі.

До того ж, впровадження 5G – це новий рівень в організації промисловості, коли автоматизація, ІІ та логістика набувають вирішального значення в усіх сферах виробництва. Перехід на рейки «Індустрії 4.0» в Китаї тільки почався, в цьому китайці себе не обманюють, але через два-три роки в країні очікують істотного просування на цьому шляху.