FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

17
Березень
2023

Переселенці в Запоріжжі можуть отримати грошову допомогу від чеської People in Need

Київ. 17 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Переселенці в Запоріжжі можуть отримати грошову допомогу від чеської громадської організації (ГО) People in Need – приймальня працює в хабі “Запоріжжя. Платформа спільних дій”, відкритому гірничо-металургійною компанією “Метінвест”.

Згідно з пресрелізом, приймальня People in Need реалізує програму багатоцільової грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Запорізькій області. Тут вони можуть оформити грошову допомогу для себе і членів своїх сімей. Одна з умов надання фінансової допомоги – щоб протягом останніх трьох місяців вони не отримували таких виплат від інших міжнародних організацій.

На одну людину в People in Need обіцяють виплату в 6 600 грн. Виплати оформляють у хабі “Платформа спільних дій”.

People in Need допомагає Україні з 2014 року, а з 24 лютого 2022 року підтримка посилилася. За минулий рік організація допомогла понад 890 тис. постраждалих від війни та надала допомогу на суму EUR72,2 млн. Усе це було б неможливо без підтримки 200 місцевих неурядових організацій та організацій громадянського суспільства.

Джерело: https://metinvest.media/ua/page/u-zaporzhzh-pereselenc-mozhut-otrimati-groshovu-dopomogu-vd-chesko-organzac?fbclid=IwAR0ekACUGniZsjtnSDNyyZstH9nuwr-liuwsdWOMAaGF_IYl-O9_cW2ny-g