FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

Парламент Болгарії ухвалив рішення щодо ремонту української військової техніки

Київ. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Парламент Болгарії ухвалив рішення щодо ремонту української військової техніки на підприємствах Болгарії, повідомляє інформаційне агентство BGNES.

"Парламент дає мандат Раді міністрів на обговорення та реалізацію заходів, пов’язаних із війною в Україні, включаючи ремонт військової техніки для України", – йдеться у статті на сайті BGNES у середу.

За проголосували 200 депутатів, проти – 16, утримався один.

Пакет включає заходи щодо подолання наслідків економічних санкцій, гуманітарну, фінансову та військову допомогу Україні, продовження підтримки вступу України до ЄС, допомогу українським біженцям, надання можливості імпорту українського зерна до Варни, а також зміцнення енергетичної співпраці, ремонт української військової техніки, продовження постачання гуманітарної допомоги.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Болгарії Кирилом Петковим заявив про досягнення домовленостей між сторонами щодо ремонту української військової техніки у Болгарії. Петков уточнив, що йдеться про "ремонт та відновлення деякої військової важкої техніки на підприємствах Болгарії".

Джерело: https://bgnes.bg/news/ns-odobri-remont-na-ukrainska-voenna-tekhnika/