FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Січень
2022

Паралельні "нормандському" формати створювати шкідливо, це не обговорюється – Козак

Архангельське (Московська область). 6 січня. ІНТЕРФАКС – Паралельні “нормандському” формати переговорів шкідливі, заявив заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак.

“Паралельні формати переговорів створювати шкідливо”, – сказав Козак журналістам за підсумками зустрічі із зовнішньополітичним радником канцлера ФРН Єнсом Плетнером та дипломатичним радником президента Франції Еммануелем Бонном.

На його думку, різні формати та відтінки домовленостей, що виникають під час переговорів, які паралельно тривають, сторони можуть по-різному інтерпретувати.

“Не обговорюється, що будуть паралельні формати”, – наголосив Козак.

За його словами, це були “короткі настановні переговори”, зокрема для того, щоб ознайомити з проблематикою новий уряд Німеччини.

“Обговорили цілу низку практичних кроків, домовилися про плани щодо подальших контактів за участю українського керівництва”, – зазначив Козак.

Заступник керівника адміністрації президента РФ зазначив, що влада Німеччини та Франції підтвердила безальтернативність Мінських угод. “Усі, і новий уряд Німеччини, і колишнє керівництво Франції, підтвердили свою відданість Мінським угодам, їхню безальтернативність”, – сказав він.