FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Січень
2021

Оновлення до Android 11 перетворило смартфони Xiaomi Mi A3 в «цеглину»

Китайська компанія Xiaomi несподівано почала розгортання стабільної версії Android 11 для смартфонів Xiaomi Mi A3 без проведення попереднього бета-тестування програмного забезпечення. В результаті виявилося, що оновлення містить помилки і фактично повністю порушує працездатність пристроїв після установки. Практично відразу після початку поширення Android 11 для Xiaomi Mi A3 на різних інтернет-ресурсах з’явилися повідомлення від власників смартфонів, які поскаржилися на те, що після установки оновлення виріб став повністю непрацездатним. Xiaomi швидко визнала наявність проблеми і в офіційному зверненні, попросила власників Mi A3 почекати з оновленням.

Нагадаємо, смартфон Xiaomi Mi A3 був випущений в 2019 році. Він являє собою бюджетний пристрій, що працює на базі Android One. Ця версія програмної платформи орієнтована на сегмент недорогих пристроїв. Примітно, що в минулому році власники Mi A3 вже стикалися з проблемами, коли Xiaomi випустила оновлення до Android 10. Тепер історія повторилася і невідомо, чи вдасться повернути працездатність смартфонам, які вже встигли отримати оновлення до Android 11.

На даний момент невідомо, наскільки поширена проблема, і як Xiaomi планує її вирішувати. Власникам Xiaomi Mi A3, які ще не встигли оновити свої пристрої до Android 11, краще почекати з цим до тих пір, поки виробник офіційно не оголосить про рішення проблеми.