FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Березень
2023

Окупанти збільшили угруповання носіїв "Калібрів" у Чорному морі до п'яти – ВМС ЗСУ

Київ. 16 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Чорному морі на бойовому чергуванні станом на четвер, 16 березня, перебуває 21 ворожий корабель, із них п’ять – носії крилатих ракет “Калібр” загальним залпом 32 ракети, повідомляється у телеграм-каналі Військово-морських сил Збройних сил України.

В Азовському морі розміщений один ворожий корабель, у Середземному – сім, із них три носії “Калібрів” загальним залпом до 20 ракет.

За добу окупованою Керч-Єнікальською протокою пройшли в бік Азовського моря 17 суден, з них два йшли з Босфору, а в бік Чорного – 16 суден, з них п’ять продовжили рух у напрямку Босфору.

Як повідомлялося, 11 березня на бойовому чергуванні в Чорному морі перебував один носій крилатих ракет “Калібр” загальним залпом чотири ракети, а 12 березня – жодного. 13 березня окупанти вивели в акваторію три носії “Калібрів” загальним залпом у 20 ракет, проте 14 березня їх кількість було знову скорочено до одного.

15 березня в Чорному морі на бойовому чергуванні було 13 ворожих кораблів, з них чотири носії “Калібрів” загальним залпом 28 ракет.

Джерело: https://t.me/ukrainian_navy/2505