FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

Окупанти в середу обстріляли прикордонні села Сумської та Чернігівської областей майже півсотні разів – МВС

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти здійснили понад 50 обстрілів із мінометів і ствольної артилерії прикордонних об’єднаних територіальних громад Чернігівської та Сумської областей із російської території в ніч на четвер, повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України.

"Учора, 21 вересня, загарбники обстрілювали з артилерії та мінометів території Білопільської, Середино-Будської громад Сумської області, Городнянської та Сновської громад Чернігівської області", – йдеться у повідомленні.

Уранці в середу Городнянську ОТГ було обстріляно з мінометів 120 мм, зафіксовано п’ять вибухів. Пізніше по території Сновської ОТГ із с.Кирилівка Брянської області окупанти стріляли з мінометів, зафіксовано вісім вибухів. По території Середино-Будської ОТГ з боку с. Зерново Брянської області окупанти стріляли з самохідних артилерійських установок, зафіксовано 13 вибухів.

У другій половині дня середи російські загарбники обстріляли територію Білопільської ОТГ із мінометів, загалом 10 вибухів. Вогонь вівся з боку російського селища Волфінський Курської області. Внаслідок обстрілу в одному з населених пунктів громади пошкоджено три приватні будинки, один будинок згорів вщент. Увечері на околицях іншого населеного пункту цієї громади розірвалося ще 15 російських мін, пошкоджено цивільну інфраструктуру.