FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

Окупанти підірвали своїх військових на Центральному ринку Мелітополя, інформація про постраждалих цивільних уточнюється – мер

(оновлено заголовок і лід, додано 6-й абзац)

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти посилюють зачистку в лавах своїх військових, унаслідок чого шістьох із них було підірвано на Центральному ринку Мелітополя, повідомив мер міста Іван Федоров.

Він зазначив, що окупанти влаштували теракт у велелюдному місці для того, щоб напередодні псевдореферендуму звинуватити в терорі українську владу.

"Страх, терор і ліквідація неугодних – три складові, які на окупованих територіях увесь час демонструє Росія. І перед псевдореферендумом зачищення серед своїх посилюється. Сьогодні на Центральному ринку Мелітополя, де завжди велике скупчення людей, рашисти вчинили вибух та ліквідували трьох військових", – написав Федоров у телеграмі в четвер.

За його словами, інформація про постраждалих під час вибуху мирних громадян уточнюється.

"Кожен має розуміти: таке майбутнє нам пророкує країна-терорист. Тож ані псевдореферендуми, ані будь-які заяви терористів не змінять нашого курсу: ми деокупуємо свої території та повернемо мир у свій дім", – підсумував він.

Пізніше Федоров повідомив, що внаслідок вчиненого окупантами вибуху в Мелітополі постраждали, з урахуванням ліквідованих, шестеро людей.

Джерело: https://t.me/ivan_fedorov_melitopol/592

https://t.me/ivan_fedorov_melitopol/593