FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

Окупанти перестали випускати жителів окупованої частини Запорізької області – мер Мелітополя

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти припинили пропуск молодих чоловіків з окупованої частини Запорізької області в бік обласного центру, що може бути пов’язане з планами щодо їх мобілізації, повідомив міський голова окупованого м. Мелітополя Іван Федоров.

"Уже сьогодні на ворожому блокпосту у Василівці чоловіків віком від 18 до 35 років не пропустили в бік Запоріжжя. І така практика триватиме. Мета окупантів – мобілізація наших чоловіків як "гарматного м’яса" на фронт", – написав Федоров у телеграмі в четвер.

Він нагадав, що у 2014 році окупанти влаштовували "справжнє полювання на чоловіків" у зайнятих ними районах Донецької та Луганської областей. "Так само вони вчинять і на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей", – додав мер.

У зв’язку з цим він рекомендував усім чоловікам до 35 років негайно залишити окуповану територію через Крим у бік Грузії. " Необхідно вже зараз або намагатися виїжджати в бік Запоріжжя, або обрати альтернативний шлях – у бік Грузії через тимчасово окупований Крим. Часу залишилось обмаль!", – написав Федоров.

Джерело: https://t.me/ivan_fedorov_melitopol/594