FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Офіс генпрокурора заарештував партію в 33 тис. тонн добрив із РФ та Білорусі на 650 млн грн

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Офіс генерального прокурора наклав арешт на 33 тис. тонн мінеральних добрив орієнтовною вартістю 650 млн грн, що належать підприємствам країни-агресора РФ та Республіки Білорусь.

Майно заарештовано в рамках розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України), повідомляється на сайті Офісу генпрокурора в четвер.

Під час досудового розслідування встановлено, що партію міндобрив (калію хлорид) було ввезено на територію України з порушенням чинного митного законодавства.

Досудове слідство у справі здійснює Бюро економічної безпеки (БЕБ). Вирішується питання про конфіскацію заарештованого майна в дохід держави.

Як повідомлялося, 7 березня набув чинності закон про примусове вилучення в Україні об’єктів права власності РФ та її резидентів.

Закон розширює список осіб, до яких може застосовуватися примусове вилучення майна. Під націоналізацію майна можуть потрапити фізичні особи-громадяни РФ, і навіть особи з іншим громадянством, якщо вони тісно пов’язані з країною-агресором.