FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Серпень
2022

Одна з керівниць харківського вишу обіцяла "допомогу" зі вступом за $12 тис. – прокуратура

Харків. 19 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Співробітницю одного з вишів Харкова, яка має звання полковника, затримано під час отримання хабара, повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.

"За даними слідства, підозрювана, обіймаючи керівну посаду в одному з Харківських вишів, отримала хабар за безперешкодний вступ особи до вишу. Вона пообіцяла сприяти прийняттю позитивного рішення під час здачі екзаменів однією особою з метою зарахування останньої до аспірантури цього вишу. Таку послугу полковниця оцінила у $12 тис.", – ідеться у повідомленні.

Жінку було затримано під час отримання частини обумовленої суми ($7 тис.). Під процесуальним керівництвом Харківської спеціалізованої прокуратури затриманій повідомлено про підозру в отриманні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України). Правоохоронці вирішують питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Викриття злочинної діяльності здійснювало слідче відділення ВСП ГУ Нацполіції у Харківській області за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в області.

Джерело: https://www.facebook.com/ato.gp.gov.ua/posts/pfbid02Beh5nhQ1PiENeTFMjL4miRoUs5fYYEajGFq7smkVCRsmFJKTZypD9hd15r2qL8CTl