FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Вересень
2021

Об'єктивність ЗМІ у нас на досить високому рівні – Разумков

Київ. 15 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає досить високим рівень об’єктивності українських засобів масової інформації.

"Об’єктивність подання ЗМІ, думаю, у нас… на досить високому рівні. Хотілося б краще? Так, хотілося б! Чи завжди у мене як голови Верховної Ради є доступ до ЗМІ таким обсягом, в якому мені хотілося б? Ні. Ви можете проаналізувати, що відбувається, з тих чи інших медіа-ресурсів. Але це, знову ж таки, редакційна політика: я не можу на неї вплинути або сказати, що вони роблять щось поза законом. Мені дуже хотілося б вірити, що на їхню редакційну політику ззовні ніхто не впливає", – сказав Разумков в ексклюзивному інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За словами Разумкова, під час виборчих кампаній медіа-ресурси можуть схилятися до однієї або іншої сторони, але це відбувається в усьому світі.

"Ми можемо подивитися на держави з розвинутою демократією, такі як Сполучені Штати Америки. Там теж є і CNN, і FOX, де кожен веде свою редакційну політику. Так, вона не всім може подобатися. Якщо ми говоримо про Україну, то у нас у цьому плані, я думаю, не так уже й погано", – зазначив спікер парламенту.

Пославшись на свою участь у виборчих кампаніях, Разумков наголосив, що доступ до ЗМІ був.

"Я відходив по ефірах і президентську, і парламентську кампанії. Був на всіх телеканалах, розпочинаючи від "112", NewsOne, ZiK, які належать Козаку (народний депутат Тарас Козак, проти якого цьогоріч РНБО впровадила персональні санкції – ІФ), закінчуючи телеканалами, якими володіють інші представники бізнесу – ICTV, СТБ (кінцеві бенефіціари – бізнесмен Віктор Пінчук і його дружина – ІФ). Ми скрізь були. Ми були і на "5 каналі", і на "Прямому" (власник – п’ятий президент України Петро Порошенко – ІФ) – всюди, де могли доносити своє бачення… Так, десь у мене були більш жорсткі дискусії і менш лояльно налаштовані ведучі. Але це ж дискусія, вона має бути, але не переходити норми моралі й здорового глузду. Необхідно чути іншу точку зору", – розповів Разумков.

Повний текст ексклюзивного інтерв’ю Разумкова буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".