FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Лютий
2021

Новий керівник Amazon продовжить розвивати ігровий напрямок, незважаючи на невдачі

Раніше стало відомо, що новим генеральним директором компанії Amazon замість Джеффа Безоса (Jeff Bezos) стане глава хмарного підрозділу Amazon Web Services Енді Ясси (Andy Jassy). Незадовго до цього Енді Ясси підтвердив намір продовжити розвиток ігрового спрямування, висловивши підтримку Майку Фрацціні (Mike Frazzini), главі підрозділу Amazon Game Studios (AGS).

«Деякі підприємства розвиваються за перший рік, а в інших випадках йде багато років. Хоча ми ще не досягли стабільних успіхів у AGS, я вірю, що ми доб’ємося результату, якщо продовжимо роботу в цьому напрямку», – заявив пан Ясси.

Обіцянка підтримки AGS набуває особливої ​​значущості після того, як стало відомо, що саме Ясси стане новим генеральним директором Amazon в третьому кварталі цього року. Що стосується відеоігор, то їх розробка в компанії почалася в 2012 році з ініціативи Джеффа Безоса. З тих пір на цей напрямок Amazon витратила мільярди доларів, випустивши дві високобюджетні гри, обидві з яких провалилися. Крім того, компанія відмовилася від розробки цілого ряду інших проектів, пов’язаних зі створенням відеоігор.

Важливо і те, що нинішній глава AGS Майк Фрацціні ніколи не займався створенням відеоігор до того, як був призначений керівником ігрового підрозділу Amazon. Колишні і чинні співробітники підрозділу AGS неодноразово скаржилися на відсутність досвіду у Фрацціні, але, схоже, що він продовжить очолювати підрозділ в майбутньому.