FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Вересень
2021

Новий глава МЗС Афганістану пообіцяв не допустити діяльність терористів у країні

Дубай. 14 вересня. ІНТЕРФАКС – Міністр закордонних справ Афганістану Амір Хан Муттакі у вівторок заявив, що новий уряд країни не допустить, щоб бойовики використовували афганську територію для підготовки атак на інші країни, повідомляє агентство Associated Press.

За словами Муттакі, керівництво країни "прихильне своїм обіцянкам" і зробить усе, щоб територія Афганістану не стала базою для атак на інші країни.

Він також зазначив, що поки незрозуміло, скільки за часом діятиме уряд у нинішньому складі і чи будуть до нього пізніше включені представники інших фракцій, меншин або жінки.

На питання про можливість проведення виборів у країні, Муттакі закликав інші країни не втручатися у внутрішні справи Афганістану.

Таліби минулого тижня оголосили про ключові призначення в новому уряді. Більшість із тих, хто отримали високі посади в уряді Афганістану, перебувають під санкціями РБ ООН. При цьому переважна більшість із 33 осіб, які отримали посади в уряді, – пуштуни. Етнічні меншини Афганістану представлені лише двома таджиками і одним узбеком.