FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

21
Лютий
2021

Новий автомобільний датчик Sony дозволяє визначати об’єкти на відстані до 300 метрів

Розвиток систем активної допомоги водієві і автопілот формує попит на високоточні оптичні датчики, що дозволяють автомобілю розпізнавати оточуючі його об’єкти в будь-яких погодних умовах. Sony не збирається випускати нові можливості, а тому представила автомобільний оптичний датчик, який однаково добре визначає об’єкти на відстані від 15 см до 300 м.

Як пояснює Nikkei Asian Review з посиланням на представників Sony, датчик має високий ступінь інтеграції, на ринку він буде пропонуватися виробникам лідарів з 2022 року. Камера, що лежить в основі датчика, дозволяє точно визначати відстань до безлічі об’єктів, віддалених на відстань до 300 метрів. Датчик здатний працювати навіть в умовах низької освітленості.

До сих пір Sony в значній мірі орієнтувалася на ринок датчиків зображень для камер смартфонів. Якщо виключити ринок камер для захоплення зображень, виручка Sony від реалізації оптичних датчиків не перевищувала 4% всіх грошових надходжень в сегменті за 2019 рік. Переділ ринку смартфонів через торгову війни Китаю і США в сукупності з ростом попиту на системи автоматизації транспорту змусили Sony задуматися про посилення позицій в новому сегменті. До 2025 року компанія розраховує отримувати до 30% виручки в сегменті від реалізації оптичних датчиків для різного роду промислових систем.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *