FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Лютий
2021

НОК продовжить проекти по підтримці спортивного та олімпійського руху

Відповідні рішення підтримки ряду програм Національного олімпійського комітету в 2021 були  затверджені на недавньому онлайн-засіданні Виконавчого комітету, яке відбулося під головуванням президента НОК, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

Як повідомляє сайт НОК, буде продовжена розпочата з 2014 року програма з надання допомоги  Олімпійського комітету провідним спортсменам і тренерам-переселенцям, які проживали в Криму, Донецькій і Луганській областях, на соціальні потреби та оренду житла на більш 1300000 грн.

Крім того, національним федераціям з олімпійських видів спорту на підготовку та підтримку атлетів і тренерів, розвиток видів спорту НОК виплатить адміністративний грант кожної з федерацій на загальну суму 2200000 грн. Також буде продовжена програма підтримки федерацій за підсумками виступів спортсменів на найпрестижніших міжнародних змаганнях.

З іншого боку, на підтримку регіональних відділень НОК і розвиток олімпійського руху в регіонах НОК направить адміністративний грант олімпійським осередкам на суму близько 2 млн. грн, а пізніше, за підсумками показників діяльності у 2020 році, здійснить виплати рейтингових грантів.

Також передбачено фінансування на популяризацію здорового способу життя та поширення олімпійських цінностей в країні шляхом проведення спільних заходів.

«Підтримка спортсменів, тренерів та суб’єктів олімпійського руху є пріоритетним напрямком в діяльності НОК України, який, будучи громадською організацією, постійно шукає шляхи для надання важливої ​​допомоги. Незважаючи на труднощі і виклики сучасного світу, ми з року в рік знаходимо можливість і продовжуємо цю підтримку », – підкреслив Сергій Бубка.