FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Березень
2023

НКЦПФР додала п'ять інвестпроєктів до переліку сумнівних

Київ. 22 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку додала до списку ненадійних інвестиційних проєктів онлайн-брокерів Askanti Group, EXStocks FINS, інвестиційну платформу Sky_Capital та ImportCapital, а також InstaTrade, який працює на базі раніше внесеного до списку instaforex.

“Вкотре нагадуємо потенційним інвесторам про значні ризики, пов’язані з інвестуванням через осіб, діяльність яких у нашій країні перебуває поза зоною регулювання та нагляду”, – йдеться у повідомленні Комісії у середу.

Згідно з інформацією на сайті регулятора, після оновлення перелік сумнівних інвестпроєктів налічує вже 156 найменувань, з них 11 було додано у 2023 році.

Як повідомлялося, НКЦПФР визначила 10 ознак сумнівності інвестиційного проєкту чи фінансових угод. До них належить великий відсоток гарантованої прибутковості, відсутність відповідних дозволів, ліцензій, фізичного офісу та акредитації інвестора, агресивний маркетинг, відсутність реєстрації в країні залучення інвестицій, підозрілі чи неперевірені біографії менеджерів, наполеглива пропозиція залучати друзів та приховування права власності.