FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Серпень
2021

Німецький пенсіонер отримав великий штраф за зберігання танка часів Великої Вітчизняної війни

Пенсіонер в Німеччині був визнаний винним в незаконному зберіганні зброї після того, як з’ясувалося, що він володіє великим особистим арсеналом, включаючи танк.

84-річний обвинувачений був засуджений до 14 місяців тюремного ув’язнення умовно зі сплатою штрафу в розмірі 250 000 євро.

Чиновники знайшли танк та іншу військову техніку часів Другої світової війни в будинку обвинуваченого в північному місті Хайкендорф в 2015 році.

Армія повинна була допомогти прибрати предмети.

У понеділок суд ухвалив, що відповідач, ім’я якого не може бути названо відповідно до німецьких законів про конфіденційність, повинен продати або подарувати танк і зенітну гармату музею або колекціонерові протягом наступних двох років.

За словами адвоката відповідача, в придбанні танка «Пантера» зацікавлений музей США. Багато американських істориків стверджують, що це була найефективніша така машина, розгорнута Німеччиною під час Другої світової війни.

Адвокат також повідомив, що ряд німецьких колекціонерів звернулися до підсудного з приводу інших речей, в тому числі автоматів і пістолетів, повідомляють місцеві ЗМІ.

Місцева влада зробила обшук в будинку в 2015 році після того, як колеги в Берліні повідомили про його вміст, вони раніше обшукували будинок в пошуках вкраденого нацистського мистецтва.

Близько 20 солдатам треба було майже дев’ять годин, щоб витягти танк «Пантера», який був без гусениць, з власності.

Місцеві ЗМІ повідомили, що одного разу взимку чоловіка бачили, коли він використовував цистерну як снігоочисник.