FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Не всі мости ще зруйновані – Зеленський про можливі переговори

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський вважає за можливий дипломатичний спосіб вирішення конфлікту.

"Мене обирали президентом України, а не "міні-України". Щоб ми нормально могли говорити, розблокувати дипломатичний формат. Відновити ситуацію, яка була до широкомасштабного вторгнення. Їм треба відійти на тимчасові контактні чи розмежувальні лінії. Тоді можна говорити", – сказав він у п’ятницю, виступаючи в аналітичному центрі "Chatham House".

"Незважаючи на те, що вони руйнують наші мости, я вважаю, що не всі мости ще зруйновані", – сказав він, відповідаючи на запитання, який мінімум він міг би прийняти у мирній угоді між Україною та Росією.

Відповідаючи на запитання, що б він вважав перемогою, Зеленський сказав, що йому "важлива перемога України – ми говоримо про збереження нашої території та максимальне збереження людей". "Для мене перемога – не втратити 11 мільйонів людей, щоби повернулися 5 мільйонів людей, які виїхали за кордон. Для мене перемога – економічно зробити країну такою, якою вона була до цієї війни як мінімум. Для мене перемога – щоб західний світ був у повному розумінні, що відбувається. Для мене перемога – вступ України до ЄС", – заявив він.

Джерело. https://t.me/OP_UA