FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

НБУ поки що не отримував позову Фірташа про визнання протиправною бездіяльності регулятора щодо невжиття заходів для сплати Фірташем податків

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національний банк України (НБУ) поки що не отримував позову бізнесмена Дмитра Фірташа про визнання протиправною бездіяльності НБУ щодо невжиття заходів для забезпечення можливості сплати Фірташем податку на доходи фізосіб, військового збору 2020 року й оплати послуг адвоката та зобов’язання Нацбанку вжити заходів щодо забезпечення їх сплати позивачем.

"На інтернет-порталі "Судова влада України" відображено інформацію про позов Дмитра Фірташа до НБУ про визнання протиправними дій і зобов’язання вчинити дії, який було подано до суду 12 жовтня цього року. Нацбанк позову ще не отримував. Наразі інформації про відкриття провадження у справі немає", – повідомила прес-служба центробанку агентству "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням у Facebook Окружного адмінсуду міста Києва, суд зареєстрував зазначений позов і наразі вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.