FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Травень
2021

Наступні AirPods Pro вийдуть у 2022 році

Прокляття корпорації Apple криється в тому, що до неї постійно прикута величезна увага – за нею спостерігає буквально весь світ. І від частини саме тому технічний гігант далеко не завжди здатний приховати від широкого загалу будь-яку інформацію щодо своїх прийдешніх продуктів. І ось, цього разу по мережі досить активно ходять чутки щодо наступних нових навушників від Apple. Але що найцікавіше, так це те, що свіжі витоки включають в себе зображення, що просочилися в мережу, а також подробиці на рахунок дизайну. Таким чином, якщо довіритися журналісту на ім ‘я Марк Гурман з Bloomberg, то він повідомляє, що хоч нова версія звичайних AirPods з’ являться у продажу вже в цьому році, все-таки і рік 2022 не залишить нас з вами без сюрпризів, так як ми з вами побачимо друге повноцінне покоління AirPods Pro.

І якщо ж продовжити посилатися на повідомлення інформатора з Bloomberg, то люди, знайомі з планами корпорації, стверджують, що в майбутніх AirPods Pro будуть встановлені оновлені датчики руху з функціями відстеження фітнесу. І якщо ж брати до уваги особливе ставлення корпорації Apple до здоров ‘я своїх користувачів, то подібне нововведення, яке вкрай істотно підвищить функціонал і кількість сфер застосування гарнітури, цілком розумно і більш ніж логічно. Наприклад, технічний гігант вже протягом досить тривалого часу має запущений відеосервіс з вправами, Fitness +, який у свою чергу має можливість синхронізації з Apple Watch, а також Apple Music.

І так, з останнього можна зробити висновок, що для Apple впровадити в подібну “міні-екосистему” і свої навушники буде не так вже й складно, як може здатися на перший погляд. Все ті ж джерела також повідомили Марку Гурману і про те, що Apple деякий час розглядала і зміну дизайну наступного покоління AirPods Pro, в рамках якого повинні були бути повністю усунені стрижні. Повідомляється, що компанія планує представити новий зовнішній вигляд бездротових навушників Beats, які будуть анонсовані в наступному місяці.

І так, це будуть ті ж самі навушники, які носив Леброн Джеймс на недавньому знімку, який він нещодавно виставив в Instagram. Між тим, інформація Марка Гурмана важлива і з тієї причини, що вона повністю повторює і, можливо, підтверджує давній слух про те, що Apple планує з часом повністю відмовитися від стрижнів у всіх своїх AirPods. І так, нова версія звичайних AirPods, яка вже представлена, зайвий раз це підтверджує.