FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Нардепи пропонують закріпити за ними право дорадчого голосу у роботі штабів тероборони – законопроєкт

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Народні депутати пропонують надати їм право брати участь у роботі штабів зон (районів) територіальної оборони.

Відповідний законопроєкт №7344 про внесення змін до деяких законів щодо участі нардепів у роботі штабів зон (районів) територіальної оборони група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді, повідомляє сайт парламенту.

Автори законопроєкту пропонують закон "Про основи національного спротиву" доповнити новою статтею "Повноваження Верховної Ради", згідно з якою парламент у межах своїх повноважень здійснює законодавче регулювання питань національного спротиву. Відповідно до цієї статті, народні депутати за бажання мають право брати участь із правом дорадчого голосу у роботі штабів зон (районів) територіальної оборони за умови взяття ними письмового зобов’язання про збереження державної таємниці відповідно до вимог чинного законодавства.

Аналогічну норму автори законопроєкту пропонують внести до законів "Про правовий режим воєнного стану" та "Про статус народного депутата України".