FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Нардепи пропонують не допускати монополізації РФ перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Група народних депутатів із різних фракцій пропонує Верховній Раді ухвалити заяву про неприпустимість монополізації Російською Федерацією перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відповідний проєкт постанови №7343 про заяву Верховної Ради "З нагоди 77-ї річниці перемоги над нацизмом та про неприпустимість присвоєння Російською Федерацією перемоги над нацизмом" зареєстровано у парламенті у вівторок, повідомляє сайт законодавчого органу.

Автори документа пропонують Верховній Раді заявити про неприпустимість монополізації Російською Федерацією перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала спільним досягненням Антигітлерівської коаліції та визвольних рухів, а сама війна – спільною трагедією народів світу.

"Верховна Рада України також зазначає, що злочини Російської Федерації в Україні мають бути зупинені, а російський путінський режим – засуджений і переможений спільними зусиллями всього цивілізованого світу так само, як і нацистська Німеччина", – наголошується в пояснювальній записці до документа.

Серед авторів законопроєкту – керівники українського парламенту – голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, його перший заступник Олександр Корнієнко та віцеспікер Олена Кондратюк.