FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

Наразі відбувається дипломатична мобілізація міжнародної спільноти – Зеленський

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський відзначає "дипломатичну мобілізацію міжнародної спільноти".

"Наразі відбувається дипломатична мобілізація усієї міжнародної спільноти. Коло тих, хто підтримує нас наразі, не обмежується колом наших традиційних партнерів і тих, хто відкрито підтримав нашу державу після 24 лютого. Нас підтримують тепер майже всі – ось така реакція на нові російські ескалаційні кроки", – сказав він у відеозверненні у четвер увечері.

Зокрема, зазначив Зеленський, "фарс із підготовкою псевдореферендумів на окупованій території демонструє, що відбувалося і у 2014 році в Криму та на Донбасі".

"Я вдячний усім у світі, хто нас підтримав. Хто правильно засудив чергову російську брехню. Вдячний президенту Байдену та всім американським друзям. Президенту Макрону, канцлеру Шольцу, президенту Фінляндії та всім нашим польським братам, державам Балтії, пану Боррелю, пані Урсулі фон дер Ляєн, Шарлю Мішелю, ОБСЄ та всім європейцям від Ісландії до Румунії, яких Росії більше ніколи не обдурити. Дякую, Велика Британіє, за підтримку! Туреччино! Канадо, дякую! Дякую і всім, хто наразі непублічно підтверджує підтримку України", – сказав президент.