FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

Нам вдалося повернути п'ятьох командирів і віддати 55 тих, хто воював проти України, й тих, хто зрадив Україну, – Зеленський

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україні вдалося повернути п’ятьох своїх військових командирів в обмін на 55 тих, хто воював проти Української держави та тих, хто зрадив Україну.

"Крім 200 воїнів ми повернули ще п’ятьох бойових командирів, за них довелося поборотися найбільше, найдовше. І найскладніше. Їм погрожували найжорстокіше. П’ятеро супергероїв – в обмін на них ми віддали 55 тих, хто не заслуговує ані жалю, ані співчуття, ані взагалі будь-яких слів. Тих, хто воював проти України та тих, хто зрадив Україну, тих, хто нам з вами точно не потрібен", – заявив Зеленський у відеозверненні. За його словами, щодо цього обміну Україна домовилася з Туреччиною.

"Я говорив про це з президентом Ердоганом: що п’ятеро наших командирів, які звільняються з полону, перебуватимуть у повній безпеці, в комфортних умовах і під особистою протекцією президента Туреччини на час до кінця війни, але ми забезпечимо їхнім родинам можливість із ними бачитися", – сказав він.

Серед імен Зеленський назвав Сергія Волинського, Святослава Паламара, Дениса Прокопенка, Олега Хоменка, Дениса Шлега.

"Ще раз дякую президенту Ердогану", – резюмував він.