FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Нацрада з телерадіомовлення закликає Раду надати їй повноваження анулювати ліцензії компаній, які співпрацюють з окупантами за спрощеною процедурою

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національна рада з питань телебачення та радіомовлення закликає український парламент надати їй повноваження анулювати ліцензії компаній, які співпрацюють із російськими окупантами за власним бажанням, із проведенням спрощеної процедури перевірки.

"Ще раз наполягаємо і звертаємося до парламенту про те, що особливо у воєнний час регулятор потребує нових механізмів, які дозволять швидко реагувати на ситуації, що склалися. Зокрема, необхідно надати можливість Національній раді анулювати ліцензії компаній-колаборантів за власним рішенням з проведенням спрощеної процедури перевірки", – йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що регулятор уже звертався з цим питанням до законодавців і сподівається, що Верховна Рада негайно ухвалить відповідний законопроєкт, який уже погоджений спеціальною робочою групою та переданий на розгляд.

Джерело: https://www.nrada.gov.ua/natsionalna-rada-poperedzhaye-medijnykiv-shho-bud-yaki-sproby-kolaboratsionizmu-z-okupantamy-ye-zradoyu-ukrayiny/