FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Жовтень
2021

Начальнику "Південно-Західної залізниці" вручено підозру у справі про розкрадання на закупівлях вугілля, його відсторонено від посади

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) вручило підозру начальнику філії "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" (УЗ) Артему Мироновичу у справі про розкрадання під час закупівлі вугілля філією "Пасажирська компанія" у 2018 році, де на той час він обіймав керівну посаду.

Як повідомила прес-служба УЗ у вівторок, у зазначеній справі на вимогу слідчих чиновник прибув до НАБУ як свідок, а вже під час допиту йому було вручено підозру.

"За цим фактом також розпочав службову перевірку апарат директора з економічної та інформаційної безпеки "Укрзалізниці", – додано в повідомленні.

У понеділок, 11 жовтня, на період службової перевірки Мироновича, згідно з його зверненням, відсторонено від обійманої посади в УЗ.

Виконувачем обов’язків керівника філії "Південно-Західна залізниця" призначено заступника директора Андрія Букіна.

"Укрзалізниця" наголошує на нульовій толерантності до будь-яких порушень та зловживань усередині компанії й готова надавати правоохоронцям усю необхідну інформацію та підтримку у їх виявленні.