FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Жовтень
2021

Начальник Генштабу ЗСУ та представники апаратів аташе з питань оборони країн-партнерів України обговорили питання співробітництва

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Начальник Генерального штабу Збройних сил України Сергій Шаптала на зустрічі з представниками апаратів аташе з питань оборони країн-партнерів України в форматі "Квінт" (США, Канада, Велика Британія, Литва та Польща) обговорив стан і перспективи реформування і трансформації ЗСУ, а також потреби у підтримці від іноземних партнерів.

"Збройні сили України вдячні за вагомий внесок кожної із країн-учасниць багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування за сприяння у реалізації зовнішньополітичного курсу України та зусилля в реформуванні ЗСУ. Сучасні та ефективні ЗСУ є гарантом не лише захисту української державності, а й усієї Європи", – наводить слова Шаптали прес-служба Генштабу.

Він окреслив пріоритети подальшого розвитку ЗСУ та першочергові завдання для досягнення належного рівня сумісності з підрозділами держав-членів. Водночас начальник Генштабу зазначив, що першочерговим завданням ЗСУ є локалізація російської збройної агресії та недопущення її поширення вглиб території України.

За повідомленням Генштабу, представники апаратів аташе п’яти країн висловили одностайну підтримку зусиллям, яких докладає керівництво ЗСУ в питаннях трансформації української армії.