FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

На Херсонщині окупанти змушують підприємців отримувати "тимчасові дозволи" на роботу, у разі відмови – конфіскація – ГУР

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Херсонській області російські окупанти змушують підприємців отримувати "тимчасові дозволи" на роботу, у разі відмови підприємців та персонал чекає конфіскація, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Представники окупаційних адміністрацій у Херсонській області здійснюють об’їзд об’єктів промисловості. Насамперед – виробників харчової продукції. Їхня мета – примус керівництва та персоналу до співпраці. Група осіб (до 10) у військовій формі ЗС РФ зі зброєю прибуває до кабінетів комерційних компаній та в ультимативній формі вимагає продовження виробництва продукції", – йдеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в суботу.

Для продовження виробництва окупанти вимагають "офіційно" оформити діяльність виробників за російськими правилами та отримати "тимчасовий дозвіл" на роботу від окупаційних "військово-цивільних адміністрацій".

"При цьому всі проблемні питання, зокрема постачання сировини та забезпечення збуту, необхідно вирішувати через місцеву комендатуру", – наголошують у ГУР.

"Власники та працівники підприємств попереджені, що у разі припинення роботи або порушення будь-яких вимог росіян керівництво та персонал будуть змінені. Нових власників і співробітників визначатимуть окупаційні адміністрації серед лояльних до них людей", – наголошується в повідомленні.

Джерело: https://t.me/DIUkraine/455