FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

17
Листопад
2022

На сайті президента зареєстровано петицію про позбавлення мандатів нардепів від "ОПЗЖ"

Київ. 17 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко ініціював петицію на сайті президента про позбавлення мандатів народних депутатів, обраних до Верховної Ради від забороненої політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

"Збираю голоси на свою петицію на сайті президента, щоб Верховна Рада нарешті вигнала депутатів "ОПЗЖ"! Ви знаєте правила: петиція набирає 25 тисяч голосів – її розглядає президент", – написав Гончаренко у телеграмі у четвер.

Він нагадав, що його проєкт постанови про позбавлення мандатів депутатів від "ОПЗЖ", зареєстрований у парламенті 24 серпня, досі не винесений на розгляд пленарного засідання.

"Це просто абсурд та ганьба. На 9-му місяці війни тримати у ВР депутатів, які відверто просували "рускій мір", договорняки з Росією і звали Путіна до України. Усі вони мають понести відповідальність та припинити вплив на політику нашої держави. Залишати їх у ВР на своїх місцях – це знову запустити бомбу уповільненої дії", – зазначив Гончаренко.

Джерело: https://t.me/oleksiihoncharenko/28288