FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

На лінії розмежування перехоплено російський безпілотник – СБУ

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Служба безпеки України викрила учасників незаконних збройних формувань т.зв. Л/ДНР на використанні російських безпілотних літальних апаратів, повідомляється на сайті спецслужби в середу.

Під час розслідування ідентифіковано ворожий безпілотник, який використовували для обстрілу позицій Збройних сил України. "Літальний апарат перехопили на лінії розмежування. Бойовики використовували його для ведення розвідки та коригування обстрілу позицій українських військових. За даними експертизи, перехоплений літальний апарат є бойовим безпілотником "Гранат-1", який виробляють на одному з підприємств військово-промислового комплексу РФ", – ідеться в повідомленні.

Слідчі СБУ розпочали кримінальні провадження за ч.2, ч.3 ст.258 (терористичний акт) і ч.1, ч.2 ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Також СБУ передала на експертизу ще два ворожі безпілотники, перехоплені на лінії розмежування, йдеться в повідомленні.

Джерело: https://www.ssu.gov.ua/novyny/sbu-vykryla-boiovykiv-ldnr-na-vykorystanni-rosiiskykh-bezpilotnykiv-dlia-obstrilu-ukrainskykh-pozytsii-na-skhodi-ukrainy