FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

На Кіровоградщині ворожі ракети поцілили в тягову електропідстанцію на залізничному транспорті біля с. Тимкове Долинської громади, зайнялося 27 тонн трансформаторного мастила – голова ОВА

Київ. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Дві ворожі ракети влучили в тягову електропідстанцію на залізниці біля села Тимкове Долинської громади, зайнялося близько 27 тонн трансформаторного мастила, ще одну ракету збито силами української протиповітряної оборони, повідомив голова Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

"Серед 18 випущених з Каспію ворожих ракет три прилетіли на Кіровоградщину. Дві ракети поцілили в тягову електропідстанцію на залізниці біля села Тимкове Долинської громади. Пошкоджено приміщення та обладнання підстанції. Зайнялося близько 27 тонн трансформаторного мастила", – сказав Райкович у відеозверненні, оприлюдненому у фейсбуці в середу вранці.

Рятувальникам вдалося локалізувати загорання, обійшлося без жертв. Два бійці відомчої охорони отримали легкі поранення.

"Ще одну ракету поблизу села Гурівка знищили сили протиповітряної оборони. Ситуація на цій території, як і у всій області, контрольована", – наголосив він.

Джерело: https://www.facebook.com/andriy.raykovich/videos/675495177084884