FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Січень
2022

На Донеччині виявили схрон зброї та боєприпасів, обладнаний російським найманцем

Київ. 27 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На території селища Рай-Олександрівка Краматорського району (Донецька обл.) правоохоронці виявили схрон зброї, боєприпасів та вибухових речовин, який обладнав у підвалі зруйнованого будинку один із місцевих жителів, який у 2014 році вступив до лав незаконного збройного формування РФ.

“Під час обшуку в підвалі зруйнованого будинку… було виявлено та вилучено потужний схрон зброї, бойових припасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв. Зокрема, вилучено протитанковий гранатомет РПГ-22 із зарядом, чотири ручні димові гранати РДГ-2, 4 кг пластичної вибухової речовини ПВВ-5А, десять набоїв до стрілецької вогнепальної зброї, три димові шашки, два реактивні освітлювальні патрони дистанційної дії, 15 електродетонаторів типу ЕДП та ВЗД-ЗМ, одну сигнальну міну, 12 дистанційних підривачів, два уніфіковані запали до ручної гранати УЗРГ, одну протипіхотну міну НМ, одну гранату типу ПГ-7-ПМ до ручного гранатомета РПГ-7 та бойову амуніцію”, – йдеться в повідомленні Донецької облпрокуратури, оприлюдненому в четвер.

У ньому уточнюється, що будинок, у якому було знайдено зазначений арсенал, належить місцевому жителю, який у 2014 році вступив до лав незаконних збройних формувань РФ.

“Воював на боці терористів проти підрозділів Збройних сил України та інших формувань, задіяних у проведенні АТО/ООС, на території міста Слов’янська, Миколаївки та селища Семенівки. З 2015 року зазначена особа перебуває в розшуку”, – наголошують правоохоронці.

Вони уточнюють, що нині боєприпаси вилучили та знешкодили спеціалісти вибухотехнічної служби.