FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

На Донеччині у травні від агресорів загинули 4 особи, зруйновано будинки та школи – прокуратура

Київ. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – З 1 до 3 травня російські війська регулярно обстрілювали Вугледар, унаслідок чого загинули чотири мирні жителі та зруйнована інфраструктура, від обстрілів зруйновані будинки в Краматорському та Бахмутському районах, повідомляє прокуратура Донецької області.

"З 1 по 3 травня 2022 року агресор зі сторони тимчасово окупованої території Волноваського району Донеччини здійснював регулярні артилерійські обстріли м. Вугледар, у результаті яких загинули чотири місцеві жителі, а також зазнали руйнувань багатоквартирні будинки", – йдеться в повідомленні прокуратури Донецької області в середу на сторінці у фейсбуці.

За інформацією прокуратури, ворожі снаряди потрапили і в будівлю "Укрпошти", де на той момент була значна кількість людей.

Також, як зазначено в повідомленні, 2 травня загарбники обстріляли приватні будинки у селищах Соснове та Ярове Краматорського району, а у с. Шевченко Волноваського району від снарядів окупантів загорілася будівля школи.

"3 травня ворожа армія РФ під час обстрілу м. Торецьк Бахмутського району Донецької області пошкодила житлові будинки, будівлю школи-інтернату та електромережу", – йдеться в повідомленні.

За процесуального керівництва окружних прокуратур Донецької області здійснюється досудове розслідування у п’ятьох кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).

Джерело: https://www.facebook.com/don.gp.gov.ua