FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Липень
2021

Можливо Apple випустить новий iPhone SE

Компанія Apple почала розробку наступного покоління бюджетного смартфона iPhone SE. Про це пише DigiTimes з посиланням на неназване джерело. Це вже друга чутка про розробку пристрою.

Перша модель iPhone SE вийшла в 2016 році, в корпусі iPhone 5S. На відміну від згаданого попередника, нова модель була оснащена поліпшеною апаратною начинкою. У 2020 році компанія випустила другу версію пристрою з процесором A13 Bionic, як у iPhone 11. Також були покращені камера і екран смартфона. Зовні апарат був копією iPhone 8.

З чуток, третя модель iPhone SE отримає процесор A14 Bionic з підтримкою 5G-мереж. Журналісти DigiTimes відзначають, що, як і колишні моделі, новинка збереже кнопку «Додому» і сенсор Touch ID. Випуск смартфона запланований на першу половину 2022 року.

Це вже не перший слух про створення iPhone SE третього покоління. До цього аналогічну інформацію розкрив авторитетний аналітик Мін-Чі Куо. Він підтвердив дані про збереження кнопки і Touch ID.

Загальна інформація

iPhone SE (1-го покоління) (SE – Special Edition з англ. – «спеціальне видання») – смартфон корпорації Apple. Було представлено 21 березня 2016 року. Зовні схожий з iPhone 5s, однак має багато характеристик iPhone 6s. Працює на операційній системі, починаючи з iOS 9 (включно оновлюється до iOS 14), містить процесор Apple A9, співпроцесор Apple M9 і сканер відбитків пальців (Touch ID 1-го покоління), вбудований в кнопку Home трохи нижче екрана. Виконано в чотирьох колірних рішеннях ( «сірий космос», сріблястий, золотий і «рожеве золото»).

Головними зовнішніми відмінностями iPhone SE від iPhone 5s є нова кольорова палітра, представлена ​​в тому числі і кольором «рожеве золото». В інших кольорах пристрій ідентичний iPhone 5s. На задній панелі гаджета нанесене спеціальне маркування SE.

iPhone SE (2-го покоління) (SE – Special Edition з англ. – «спеціальне видання») – смартфон корпорації Apple. Був представлений ​​15 квітня 2020 року. За прикладом iPhone SE (1-го покоління), отримав дизайн, раніше представлений в iPhone 8, і новий процесор Apple A13 Bionic, який використовується в iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max.