FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Вересень
2021

МОЗ посилить контроль над дотриманням протиепідемічних заходів – Кузін

Київ. 14 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство охорони здоров’я має намір посилити контроль над дотриманням протиепідемічних заходів, повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

"Буде встановлено спеціальні камери в торговельних центрах на рівні областей країни, які дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, чи дотримуються соціальні дистанції", – сказав він в інтерв’ю виданню "Ліга.Life".

Крім цього, за словами Кузіна, планується здійснювати "рейди" – виїзди з метою перевірки дотримання протиепідемічних норм.

"Найімовірніше, в разі погіршення епідеміологічної ситуації будуть доволі часті візити до областей, до окремих закладів, щоб ми пояснювали або на місці переконувалися в тому, що норми працюють ефективно", – сказав він.

Кузін додав, що також найближчим часом ВООЗ запустить пілот про деперсоналізований моніторинг стану ситуації з дотриманням протиепідеміологічних вимог.

Джерело: https://life.liga.net/poyasnennya/interview/sanvrach-kuzin-o-privilegiyah-dlya-privityh-novyh-pravilah-jeltoy-zony-gotovnosti-bolnits