FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Вересень
2021

МОЗ під час чергового конкурсу не змогло визначитися з головою НСЗУ

Київ. 19 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство охорони здоров’я під час чергового конкурсу не змогло визначитися з головою Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у Міністерстві охорони здоров’я, таке рішення ухвалено за підсумками співбесіди з фіналістами конкурсу, що відбувся наприкінці минулого тижня.

Як повідомлялося, до співбесіди за підсумками повторного конкурсу на посаду голови НСЗУ були допущені чотири представники Нацслужби – заступники голови НСЗУ Тетяна Бойко та Ганна Фенчак, в .о. голови НСЗУ Дмитро Самофалов і директор департаменту моніторингу Оксана Сухорукова.

Попередній конкурс відбувся на початку літа, за його підсумками міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що не зміг визначитися з потенційним керівником НСЗУ. Фіналістами конкурсу тоді стали Бойко і засновник консалтингової компанії Revival Institute for Future Вадим Арістов. Тодішній виконувач обов’язків голови НСЗУ Андрій Віленський також вийшов до фіналу конкурсу, але припинив участь у ньому, мотивувавши своє рішення тим, що за останні півтора року НСЗУ зазнавала зовнішнього впливу, зокрема у зв’язку з чотирма конкурсами на посаду голови.

За результатами конкурсу, що відбувся на початку квітня 2021 року, до шорт-листа кандидатів на посаду голови НСЗУ ввійшли ті самі три кандидати. Проте тодішній міністр охорони здоров’я Максим Степанов переможця конкурсу не назвав.