FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Листопад
2021

Монастирський звернувся до учасників акцій 1 грудня: Правоохоронці роблять усе, щоб не допустити провокацій

Київ. 30 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський закликав громадян, які мають намір взяти участь у масових акціях 1 грудня, дотримуватись правопорядку та керуватися почуттям громадянської відповідальності.

"Я — учасник обох Майданів, і для мене право на волевиявлення, свободу мирного зібрання та дотримання прав і свобод громадян мають високу цінність. У Нацполіції та Нацгвардії також є люди, які пройшли Майдани, а ще більше тих, хто брав участь у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції або Операції об’єднаних сил", – написав Монастирський у соцмережі Facebook у вівторок.

"Можете не сумніватись, що ті, хто зараз стоять на службі громадського порядку, з повагою ставляться до виявлення громадянської позиції і так само очікують поваги до себе. Вони – на сторожі вашої безпеки і роблять усе для недопущення провокацій", – додав він.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 1 грудня виступить у Верховній Раді з Посланням про внутрішнє та зовнішнє становище країни.

Як очікується, о 9.30 біля Верховної Ради розпочнеться акція "Спрощена система оподаткування – ТАК!". організована рухом "SaveФОП", з вимогою ухвалити законопроект № 5866-1, спрямований на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

О 19.00 на Майдані Незалежності очікується початок акції, організованої партією "Демократична сокира", а також акція Національного корпусу.

Джерело: https://www.facebook.com/moden.ua/posts/4514978791883555