FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Червень
2021

МОК випустить значки Олімпійських ігор у вигляді колекції NFT

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) у співпраці з розробником відеоігор nWay випустять колекцію невзаємозамінних токенів (NFT), до якої увійдуть значки Олімпійських ігор.

Колекція олімпійської спадщини охопить десятки подій: від літніх Олімпійських ігор в Афінах 1896 до зимових в Сочі 2014 року.

NFT-значки надійдуть в продаж 17 червня. Веб-сайт nWay відкриє доступ до наборів токенів за ціною від $9 до $499 в залежності від рідкості.

В 2021 році запуститься P2P-платформа, де колекціонери зможуть торгувати і обмінювати NFT. До зимових Олімпійських ігор 2022 року в Парижі nWay випустить нову відеогру, де гравці зможуть отримати безкоштовні цифрові значки.

«Олімпійські значки спочатку задумувалися як спосіб ідентифікації спортсменів, суддів та офіційних осіб, але через 125 років вони стали традицією Олімпійських ігор», – заявив керуючий директор МОК по роботі з телевізійними та маркетинговими службами Тімо Елої.

Він також назвав анонс NFT-колекції «справжньою еволюцією цієї традиції». За словами Елої, раніше всі, «від спортсменів до персоналу заходу, журналістів і глядачів», збирали значки і обмінювалися ними в Олімпійському селищі і за його межами.

Раніше Професійна футбольна ліга США анонсувала колекцію NFT.

Київське «Динамо» анонсувало продаж квитків на матчі у вигляді невзаємозамінних токенів.

Виробник колекційних предметів Topps випустив першу офіційну серію карток Головної ліги бейсболу у вигляді NFT.