FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Мішель переконаний, що шостий пакет санкцій для Росії із ембарго на нафту підтримають усі країни ЄС

(повтор)

Брюссель. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент Європейської ради Шарль Мішель запевняє, що пропозицію Європейської комісії щодо шостого пакету санкцій з ембарго на нафту для Росії через війну, яку вона розв’язала проти України, підтримають усі країни-члени Європейського Союзу.

"Я можу запевнити вас, що я дуже старанно працюю зі своєю командою та з моїми колегами, щоб переконатися, що ми зможемо в дуже стислий термін зайняти єдину позицію щодо пропозиції, винесеної на обговорення Комісією", – сказав він в ексклюзивному інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він нагадав, що у минулому "систематично були якісь побоювання, що ми не зможемо бути єдиними". "Водночас нам систематично вдавалося займати єдину позицію. І, звісно, це потребувало якихось переговорів, обговорень, адже нам потрібна підтримка 27 урядів. Декілька тижнів тому я публічно заявив у Європарламенті, що рано чи пізно нафта та газ потраплять під санкції. Це важливий крок. Комісія поклала пропозиції щодо санкцій на стіл, але це уряди, це Рада, яка ухвалює рішення", – зазначив президент Європейської ради.