FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Лютий
2022

«Місце, де можна робити добро»: зібрано 130 949 гривень

У мережі АЗК SOCAR завершилася благодійна акція зі збору коштів для допомоги молодим людям з інвалідністю. З кожного святкового пряника, який гості SOCAR купували на касі АЗК, 10 гривень перераховували у благодійний фонд Карітас України на устаткування інклюзивних центрів, які відвідує молодь.

Крім того, користувачі програми лояльності SOCAR могли долучитись до благодійної ініціативи перерахувавши свої бонуси та кошти у додатку SOCAR level (розділ «Благо).

З радістю повідомляємо вам, що за час дії доброчинної акції благодійникам із мережі АЗК SOCAR вдалося зібрати 130 949 гривень.

262512436_629342398175426_8651226676617441294_n

Нагадаймо, у Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях діють 8 інклюзивних центрів, якими опікується благодійний фонд Карітас України. Загалом, їх відвідують 450 дітей та молодих людей з інвалідністю. Кожному із центрів потрібно придбати спеціальне устаткування, яке полегшуватиме щоденний побут молодих людей.

«За зібрану суму наші центри по роботі з людьми, які мають інвалідність, зможуть придбати нове обладнання для підтримки напрямку трудової реабілітації, а також розвитку корисних навичок», — пояснив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.

Розвиток інклюзивного суспільства є частиною корпоративної соціальної відповідальності SOCAR Energy Ukraine. Як на території власних АЗК, так і в партнерстві з іншими організаціями ми постійно розбудовуємо відкрите, доступне та інклюзивне середовище для різних соціальних груп. Спільна із фондом Карітас України акція «Місце, де можна робити добро» — одна із частин цієї роботи.

Інформація про Карітас України:

Карітас України є членом найбільшої світової мережі благодійних організацій Карітас Інтернаціоналіс. Упродовж майже 27 років Карітас України допомагає сотням тисяч людей, у різних вікових категоріях із різноманітними потребами.

Робота Карітасу України відзначена численними нагородами. Карітас України є незмінним лідером Національного рейтингу благодійників України, 4 рази ставав переможцем Національного конкурсу «Благодійна Україна», а у 2019 році Карітас України став першим благодійним фондом, що отримав Почесну відзнаку імені Богдана та Варвари Ханенків.