FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Мін'юст Грузії просить створити групу лікарів для спостереження за здоров'ям Саакашвілі, який голодує

Тбілісі. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС – Міністерство юстиції Грузії звернулося до глави МОЗ Катерині Тікарадзе з проханням виділити мультифункціональну групу лікарів з метою вивчення та детального аналізу стану здоров’я екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, повідомив Мін’юст.

Міністерство також попросило про співпрацю народного захисника Ніно Ломджарію і депутатів парламенту для здійснення моніторингу за дотриманням прав ув’язненого Саакашвілі.

"Метою групи медиків буде періодичне спостереження за станом здоров’я Міхеіла Саакашвілі і в разі необхідності подання відповідних рекомендацій", – наголошується в заяві Мін’юсту Грузії.

Раніше у вівторок адвокати Саакашвілі, які відвідали його в тюремній камері, повідомили журналістам про погіршення здоров’я екс-президента в результаті розпочатого 1 жовтня голодування. За заявою адвокатів Саакашвілі насилу пересувається і йому важко говорити.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня він був затриманий у Тбілісі. Наразі Саакашвілі перебуває у в’язниці в місті Руставі.

У Грузії Саакашвілі проходить за кількома кримінальними справами.

Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його відразу, щойно він перетне кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфальсифікованими. Він оголосив голодування.