FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Мінветеранів посилює співпрацю з Міноборони в напрямі формування та реалізації ветеранської політики

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна у середу, 13 жовтня, провела зустріч із заступником міністра оборони Ганною Маляр, під час якої обговорювалися проблемні питання соціального захисту, медичного, психологічного забезпечення захисників України, а також комплекс питань, що стосуються переходу від військової кар’єри до цивільного життя.

Як повідомляє прес-служба Мінветеранів, на зустрічі також були присутні керівники профільних структурних підрозділів обох міністерств.

"У нас багато актуальних питань, які ми не можемо вирішувати поодинці. Вірю, що ця зустріч та обмін думками допоможе конструктивній взаємодії між відділами Мінветеранів в областях й Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки Міноборони", – наголосила Лапутіна.

Звертаючись до представників територіальних відділів Мінветеранів, міністр зазначила, що вони мають бути поінформовані про необхідності кожного військовослужбовця та ветерана на всіх етапах військової служби та реадаптації після неї.

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр, у свою чергу, зазначила, що сподівається, що такі зустрічі стануть регулярними та результативними.