FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Мінреінтеграції закликає "Лікарів без кордонів" сформувати евакуаційну місію для порятунку захисників "Азовсталі"

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України закликає міжнародну медичну організацію "Лікарі без кордонів" сформувати евакуаційну місію для порятунку українських військових, які захищають територію металургійного комбінату "Азовсталь" у Маріуполі.

"Жалюгідні умови, в яких перебувають усі оточені на "Азовсталі", відсутність доступу до медичної допомоги, погіршення їхнього фізичного та психологічного стану є явним порушенням розділу IX статті 55 Статуту Організації Об’єднаних Націй, ідеться у листі віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук до голови MSF в Україні Мішеля-Олів’є Лашаріте", – повідомляє пресслужба відомства у п’ятницю.

Уточнюється, що Ірина Верещук також зазначила, що за хартією MSF надає допомогу населенню, що потрапило в біду, або є жертвами збройних конфліктів.

"Тож виходячи з принципів, якими керується MSF, Мінреінтеграції просить сформувати місію для евакуації захисників Маріуполя, які зараз перебувають у металургійному комбінаті "Азовсталь". Оцінити їх фізичний та психічний стан, зібрати свідчення про умови, в яких вони перебувають, та надати медичну допомогу українцям, права людини яких порушені Російською Федерацією", – підсумували у відомстві.

Джерело: https://t.me/minre_ua/961