FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Міносвіти рекомендує школам оголосити канікули з 18 жовтня

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам загальної середньої освіти оголосити канікули з 18 жовтня.

"За минулий тиждень захворюваність на COVID-19 по всій території України, згідно з даними МОЗ, стрімко зросла. Відповідно до рішення Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і пропозиції МОЗ, Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти оголосити канікули з 18.10.21", – написав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у Telegram-каналі.

Зазначається, що у своєму листі відомство також звернулося до місцевих органів влади з рекомендацією вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей та працівників шкіл.

"Чинним законодавством передбачено, що структура і тривалість навчального року й відпочинку між ними визначаються виключно рішенням педагогічної ради закладу освіти. А тому, звертаючись до педрад, прошу відповідально поставитися до рекомендацій МОН", – додав Шкарлет.

Джерело: https://t.me/SerhiyShkarlet/357