FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Міносвіти оприлюднило алгоритм дій для отримання документів про освіту учнями шкіл на тимчасово захоплених територіях країни

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство освіти і науки оприлюднило алгоритм дій для продовження навчання та отримання документів про освіту учнями шкіл, що розташовані на тимчасово захоплених територіях країни.

"Подати заяву про зарахування до будь-якого закладу загальної середньої освіти на безпечній території України (допомогу у виборі закладу надають органи управління освітою 14 областей та міста Києва, а також департаменти освіти і науки Донецької, Харківської, Миколаївської та Запорізької обласних військових адміністрацій). Завершити навчання та пройти оцінку відповідно до рекомендацій МОН, затверджених наказом від 1 квітня 2022 р. №290", – йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначено, що свідоцтво про здобуття базової або повної загальної середньої освіти замовляє та вручає заклад, до якого подано заяву про навчання (це стосується також свідоцтв досягнень для 1-4 класів та табелів навчальних досягнень для 5-8 та 10 класів).

"У разі, якщо на час завершення навчального року навчальний заклад, який замовив випускникам свідоцтва, не функціонує внаслідок збройної агресії Російської Федерації, видавання свідоцтв та заповнення додатків до них може здійснити інший заклад освіти, визначений органом управління у сфері освіти", – йдеться в повідомленні.

У разі відсутності результатів річного оцінювання після завершення навчання за освітньою програмою навчального закладу учень має право до початку нового навчального року пройти річну оцінку та отримати документи про освіту.

З контактною інформацією для вибору закладів щодо продовження навчання можна ознайомитися за посиланням: https://mon.gov.ua/ru/news/algoritm-dij-dlya-prodovzhennya-navchannya-ta-otrimannya-dokumentiv-pro-osvitu-uchnyami -zzso-yaki-переробляють-на-timchasovo-zahoplenih-teritoriyah