FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Мінінфраструктури створить спецфонд із розвитку авіаційної та залізничної інфраструктури

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство інфраструктури України має намір створити спеціальний фонд із розвитку авіаційної та залізничної інфраструктури, заявив міністр відомства Олександр Кубраков.

"Про стимулювання авіагалузі – важливо відзначити дві речі. Це створення окремого спеціального фонду для розвитку авіа- та залізничної інфраструктури. Ми плануємо зробити це у бюджеті на 2022 рік. Друге – це впровадження в Україні механізму publik service obligation для критично важливих маршрутів для певних категорій населення", – заявив Кубраков на форумі "Велике будівництво: авіація і туризм" у четвер.

Зокрема, за його словами, механізмом publik service obligation зможуть скористатися вакциновані громадяни України в межах наданої їм від держави допомоги у розмірі 1 тис. грн.

У рамках стимулювання розвитку авіаційної галузі також розглядають компромісні пропозиції щодо зниження ставки ПДВ на внутрішні авіаційні перевезення з 20% до 7%, розширення будівництва аеропортів на сході України та на Закарпатті, підтримки ринку внутрішніх перевезень.