FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Мінінфраструктури планує знизити ПДВ для внутрішніх авіаперевезень до 7%

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство інфраструктури України планує знизити ставку податку на додану вартість (ПДВ) для внутрішніх авіаперевезень із 20% до 7% та очікує зниження цін на квитки для пасажирів.

"Є ініціатива від транспортного комітету щодо зниження ставки ПДВ для внутрішніх авіаперевезень. Нагадаю, що для міжнародних авіаперевезень діє нульова ставка, для внутрішніх – 20% ставка. Той компроміс, який ми вчора обговорювали – ми бачимо ставку приблизно у 7%. Я гадаю, що це буде достатній стимул для наших авіаперевізників зробити перельоти всередині країни дешевшими", – поділився планами міністр інфраструктури України Олександр Кубраков під час форуму "Велике будівництво: авіація і туризм" у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" у четвер.

За словами Кубракова, це може привести до здешевлення квитків на внутрішні авіаперевезення на 10-20%, що, у свою чергу, приведе до збільшення обсягів пасажиропотоку.

Згідно з презентацією Кубракова, 7% ставка ПДВ на внутрішні авіаперевезення поширюватиметься безпосередньо на послуги авіаперевезень, постачання товарів для заправки та забезпечення повітряних суден, обслуговування повітряних суден і оренду аеропортових приміщень.

Міністр також зазначив, що держава планує впровадження спецзобов’язань для підтримки соціально важливих пасажирських маршрутів.