FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Червень
2021

MicroStrategy купила біткоіни майже на $ 500 млн і відразу втратила більше $ 70 млн

Компанія MicroStrategy витратила $489 млн на покупку 13 005 біткоінів за середньою ціною в $37617 за одиницю криптовалюти. Цікаво, що про покупку цифрових активів стало відомо в день, коли курс біткоіну впав на 9,3% і наблизився до мінімального значення за останні кілька місяців. Більш того, з моменту досягнення рекордного курсу в квітні цього року ціна найпопулярнішої криптовалюти впала на 49%.

Відзначимо, що після оголошення про угоду акції MicroStrategy втратили в ціні близько 7,5%. Згідно з наявними даними, в даний час розробник програмного забезпечення володіє 105 085 біткоінами, на покупку які було витрачено $2,74 млрд. Джерело зазначає, що в період з початку року до минулого тижня акції MicroStrategy виросли в ціні на 66,4%, тоді як біткоін за цей же період додав 11,7%. Таким чином, на даний момент MicroStrategy є найбільшим власником біткоінв серед публічних компаній.

Нагадаємо, раніше в цьому місяці MicroStrategy оголосила про розміщення облігацій на загальну суму в $500 млн. Виручені таким чином кошти і були витрачені на придбання додаткових цифрових активів. Також відомо про плани компанії з продажу акцій на суму до $1 млрд. Відповідна заявка була подана до Комісії з цінних паперів і бірж США, а отримані гроші будуть також інвестовані в біткоіни або інші цифрові валюти.